Телескоп Чадор

New Телескоп Чадор
  • Views: 1949
  • Бренд: Gamax
  • Код на продуктот: Телескоп Чадор
  • Достапна: На залиха
0 Product(s) Sold
  • 510.00Ден
  • Ex Tax: 510.00Ден

Available Options

98 (25 cm), чадор на собирање, мануелно отварање, 8 сегменти, со сребрена рачка