Лејдифит поло 65/35

Лејдифит поло 65/35
  • Views: 2306
  • Бренд: Fruit of the loom
  • Код на продуктот: Лејдифит поло 65/35 - AZ
  • Достапна: На залиха
1 Product(s) Sold
  • 630.00Ден
  • Ex Tax: 630.00Ден

Available Options

170/180 g; 65 % полиестер, 35 % памук